НОВОСТИ ДНЯ: В ВОЗ говорят, что Delta-штамм не смертельнее других вариантов COVID-19  Из-за черной дыры впервые зафиксировали свет  Уряд США відмовив Безосу в укладенні контракту з висадження на Місяць  Самые жаркие дни уже позади. Синоптик назвала дату снижения температуры  Дуров объяснил, почему Telegram не блокирует фейки о коронавирусе  NASA и Boeing отказались от запуска миссии в космос из-за инцидента с модулем России  Синоптик объяснила, почему Украину накрыла аномальная жаравсе новости дня
Политика
Мир
14.06.2021 240

НАТО в комюніке позначить Росію як "загрозу", а Китай - "системний виклик", - СNN

В попередньому варіанті підсумкового комюніке саміту НАТО Росію позначать як "загрозу". У цьому документі будуть вперше підкреслені військові амбіції Китаю і системні виклики з боку Пекіна для Альянсу.

Про це повідомляє телеканал CNN з посиланням на зміст проекту підсумкового комюніке саміту НАТО.

Відзначається, що чернетка складається з 45 станиць і 79 абзаців в ньому присвячені Китаю. У документі вперше будуть підкреслені військові амбіції Пекіна, що представляють "системний виклик" для країн-учасниць НАТО.

"Індустріальна політика Китаю, а також його стратегія по злиттю військового і громадянського секторів - ключові складові кидаються їм системних викликів. Амбіції і наступальна позиція Пекіна представляють системний виклик міжнародному порядку, а також сферам, що мають відношення до безпеки НАТО", - наголошується в документі.

Росія в комюніке буде позначена як "загроза" для Альянсу.

Оценка материала:

5.00 / 1
НАТО в комюніке позначить Росію як "загрозу", а Китай - "системний виклик", - СNN 5.00 5 1
Политика / Мир
14.06.2021 240
Еще материалы раздела «Мир»