НОВОСТИ ДНЯ: COVID-сертифікати: які і для чого  Учені знайшли у США людські сліди, яким понад 20 тисяч років  Австрія в ООН закликала світ відмовитися від роботів-убивць  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вчені  NASA опубликовало новую подборку «музыки космоса»  Холоднее, чем ноябрь и декабрь. Синоптик дал прогноз погоды на октябрь в Украиневсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
15.06.2021 676

Трудові книжки в Україні відходять в минуле: що тепер буде з пенсіями

Паперові трудові відходять у минуле – тепер облік трудової діяльності українці мають вести в електронній формі.

60c284a0b4e8b_15.06.21

Якщо в реєстрі застрахованих є вся інформація, тобто де, ким і коли працювала людина, то пенсію за віком їй призначать автоматично. А за бажання оформити її можна і з пізнішого віку.

Голова правління Пенсійного фонду Євген Капінус ексклюзивно розповів в новинах "Сьогодні" на телеканалі "Україна 24", що понад півмільйона українців вже оцифровує трудові книжки.

"У нас формується реєстр ще з 2000 року, він наповнюється інформацією про заробітну плату і з 2004-го – про стаж. І сьогодні це діюча система, яка вже реалізована в нашій країні", – говорить він.

Це реалізовано на порталі Пенсійного фонду – людина або роботодавець може зайти до свого кабінету і отримати всю необхідну інформацію.

Пенсійний фонд вже отримав понад 650 тис. скан-копій трудових книжок, їх оцифрують і люди зможуть ними користуватися. 

Оценка материала:

5.00 / 1
Трудові книжки в Україні відходять в минуле: що тепер буде з пенсіями 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
15.06.2021 676
Еще материалы раздела «Личные финансы»