НОВОСТИ ДНЯ: Ватикан впервые раскрыл количество собственного имущества в мире  Ученые нашли место на Земле, где нет ни одного живого организма  Детектор гравитационных волн на Луне может открыть новую физику   В ОАЭ при раскопках нашли монеты Александра Македонского  Черные дыры превращают Вселенную в зал кривых зеркал   Ночью стало светло как днем: в Норвегии рухнул огромный метеорит  Литве не хватает колючей проволоки для забора с Беларусью - поможет Эстониявсе новости дня
Бизнес
Экономика
16.06.2021 203

З початку року на боротьбу з COVID витратили 20 млрд

За п'ять місяців 2021 року на боротьбу з коронавірусом витратили 19,5 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба Мінфіну.

Найбільше коштів спрямовано на оплату медзакладам за послуги зі стаціонарної медичної допомоги і вакцинації населення в рамках програми медичних гарантій.

На закупівлю вакцин витратили 6,7 млрд грн.

На заходи соціальної підтримки з бюджету пішли 1,6 млрд грн.

Загалом у 2021 році на боротьбу з коронавірусом передбачено більше 33 млрд грн. Найбільше, 15,4 млрд грн, спрямовано на програми медгарантій на стаціонарну медичну допомогу і оплату послуг з вакцинації в медичних закладах.

Крім того, на 10,5 млрд грн закуплять 38 млн доз вакцин. Також очікують отримання в рамках механізму COVAX близько 8 млн доз вакцин.

Мінсоцполітики направило 3,8 млрд грн на виплати одноразової матеріальної допомоги у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності.

Оценка материала:

5.00 / 1
З початку року на боротьбу з COVID витратили 20 млрд 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
16.06.2021 203
Еще материалы раздела «Экономика»