НОВОСТИ ДНЯ: В Украину идет похолодание: в каких регионах спадет жара  В День Государственного Флага возведут монумент единства Украины  На параде ко Дню Независимости представят военную технику стран-партнеров  Украинские водолазы прибыли в Румынию на учения «Дайв - 2021»  Атмосферный фронт принесет в Украину резкое похолодание до +19  Лозунгом празднования 30-летия Независимости будет «Ти у мене єдина»  Зеленский рассказал, каким будет военный парад ко Дню Независимостивсе новости дня
Жизнь и Стиль
Происшествия
22.06.2021 215

В Україні потонули 40 людей за три вихідні. Серед них - шість дітей

Державна служба з надзвичайних ситуацій інформує, що в Україні за три вихідні потонули сорок людей. Серед загиблих - шість дітей.

Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

"Упродовж трьох вихідних днів на водних об'єктах України загинуло 40 осіб, з них - 6 дітей! Ще 23 особи врятовано. У більшості випадків люди гинуть на воді через власну необережність, тож, вирушаючи до водойм, будьте вкрай обачні та відповідальні!" - зазначають рятувальники.

Нагадаємо, в кінці минулого тижня стало відомо, що на українських водоймах з початку літа загинуло 52 людини, з яких 14 - діти.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні потонули 40 людей за три вихідні. Серед них - шість дітей 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Происшествия
22.06.2021 215
Еще материалы раздела «Происшествия»