НОВОСТИ ДНЯ: Ватикан впервые раскрыл количество собственного имущества в мире  Ученые нашли место на Земле, где нет ни одного живого организма  Детектор гравитационных волн на Луне может открыть новую физику   В ОАЭ при раскопках нашли монеты Александра Македонского  Черные дыры превращают Вселенную в зал кривых зеркал   Ночью стало светло как днем: в Норвегии рухнул огромный метеорит  Литве не хватает колючей проволоки для забора с Беларусью - поможет Эстониявсе новости дня
Политика
Украина
22.06.2021 287

Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць

Україна цього року проведе навчання Sea Breeze 2021 з рекордною кількістю країн-учасниць. Всього у військових навчаннях візьмуть участь 32 країни.

Про це в Twitter повідомило посольство США в Україні.

Повідомляється, що Шостий флот США офіційно оголосив про участь у навчаннях Sea Breeze 2021, які почнуться наступного тижня в Чорноморському регіоні.

Також повідомляється, що нинішні навчання мають найбільшу кількість країн-учасниць в історії навчань - 32 країни з 6 континентів. У Sea Breeze 2021 візьмуть участь 5 000 військових, 32 кораблі, 40 літаків, а також 18 команд спеціальних операцій і дайвінгу.

Зазначимо, навчання пройдуть в північно-західній частині Чорного моря і в Миколаївській, Херсонській, Одеській областях. Його метою є підвищення рівня сумісності підрозділів ВМС України і США і держав-партнерів НАТО під час виконання спільних завдань зі сприяння безпеці цивільного судноплавства в Чорноморському регіоні із залученням морського, повітряного, берегового і водолазного компонентів.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна проведе навчання Sea Breeze з рекордною кількістю країн-учасниць 5.00 5 1
Политика / Украина
22.06.2021 287
Еще материалы раздела «Украина»