НОВОСТИ ДНЯ: В Украине наконец-то ослабнет жара: где станет прохладнее всего  Небоевые потери оккупантов на Востоке в июле составили почти 70 человек - разведка  Моряки Украины и Грузии провели в Черном море учения PASSEX  В Украину идет похолодание: в каких регионах спадет жара  В День Государственного Флага возведут монумент единства Украины  На параде ко Дню Независимости представят военную технику стран-партнеров  Украинские водолазы прибыли в Румынию на учения «Дайв - 2021»все новости дня
Политика
Мир
23.06.2021 1144

Банани по 25 доларів, кава по 100. КНДР на порозі великого голоду

Раніше лідер Північної Кореї Кім Чен Ин поскаржився на «найгіршу в історії ситуацію» в КНДР, а тепер він вперше публічно визнав, що в країні не вистачає їжі.

Масштабів дефіциту голова Трудової партії не розкрив, але, згідно з недавніми оцінками Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, його країна гостро потребує постачання близько 860 тис. тонн продовольства. Це еквівалентно трохи більше ніж двом місяцям поставок.

На цьому тлі ціни на продукти, насамперед імпортні, неймовірно підскочили. Так, кілограм бананів у місцевих магазинах коштує 45 доларів, невеликий пакет чорного чаю – 70 доларів, а упаковка кави – понад 100 доларів.

Головні причини продовольчої кризи – пандемія коронавірусу і торішні тайфуни.

Востаннє КНДР переживала таку ситуацію після розвалу Радянського Союзу – тоді країна залишилася без джерел гуманітарної допомоги. В результаті, за підрахунками міжнародних організацій, від голоду померло близько трьох мільйонів осіб – зазначили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Банани по 25 доларів, кава по 100. КНДР на порозі великого голоду 5.00 5 1
Политика / Мир
23.06.2021 1144
Еще материалы раздела «Мир»