НОВОСТИ ДНЯ: Ученые нашли самое ранее производство одежды человеком   Лесные пожары вызвали гигантское цветение планктона размером с Австралию   Детектор темной материи cлучайно обнаружил темную энергию   В Солнечной системе за Нептуном нашли более 450 новых объектов  5 мифов о еде, которым давно пора в музей  Кабмін має намір заборонити працювати невакцинованим чиновникам  Неуловимая черная дыра с недостающим звеном пожирает звезду все новости дня
Политика
Мир
30.06.2021 1008

Кім Чен Ин заявив про "велику кризу" в КНДР

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив про кризову ситуацію в КНДР. Криза виникла в сфері забезпечення безпеки республіки і її населення.

Про це повідомило агентство Kyodo з посиланням на публікацію Центрального телеграфного агентства Кореї.

Кім Чен Ин заявив, що це сталось через некомпетентність і безвідповідальність ряду високопоставлених чиновників, які в результаті були відправлені у відставку. У зв'язку з цим він закликав активізувати кампанію проти "ідеологічних помилок і негативних елементів різного роду".

"Високопоставлені чиновники, відповідальні за важливі державні справи, знехтували реалізацією рішень партії. Тим самим вони викликали серйозний інцидент, який спричинив тяжкі наслідки кризової ситуації в справі забезпечення безпеки держави і громадян", - заявив Кім Чен Ин.

Нагадаємо, у КНДР попередили про загрозу голоду в країні. Причиною є неврожай і коронавірус. Також північнокорейські ЗМІ повідомили, що голова країни схуднув.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кім Чен Ин заявив про "велику кризу" в КНДР 5.00 5 1
Политика / Мир
30.06.2021 1008
Еще материалы раздела «Мир»