НОВОСТИ ДНЯ: Закликають замінити Путіна: у Росії опозиція все частіше критикує главу Кремля - розвідка Британії  Правила відстрочення та звільнення від призову на строкову військову службу: уряд вніс зміни  Як приготувати бельгійські вафлі: рецепт найсмачнішого сніданку  Дефіцит товару і персоналу. Reuters розповіло про вплив санкцій на продавців одягу в РФ  Синоптикиня попередила про серйозні дощі найближчим часом  Яка зарплата в поліціянтів України 2023 року  Окрошка на кефірі з мінеральною водою: класичний рецептвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
30.06.2021 516

У «Головній темі» розповіли, як не стати жертвою і водночас «обличчям» шахраїв

Шахраї крадуть ваші обличчя! Щодня в мережі з’являються мільйони оголошень, які щось рекламують або просто видурюють гроші від імені інших людей. В «Головній темі» з ведучою Оленою Кот на каналі «Україна» приватний детектив Руслан Болгов розповів, як перевірити, чи раптом не видає хтось в інтернеті СЕБЕ за ВАС.

Перший спосіб – найпростіший. У гуглі обираємо функцію «пошук за зображенням», завантажуємо туди потрібні нам фото, і дивимось на результат!

Наступний метод – спеціальні сайти для викриття людей, які використовують ваші фотографії без вашого відома! Впишіть у пошукову систему запит «знайти двійника» і побачите список сайтів, де це можна перевірити. Там одразу будуть і посилання на соцмережі, де хтось створив сторінку з вашим фото!

«Дуже багато, на жаль, таких шахрайств. Таку інформацію можуть використовувати на будь-яких сайтах і моніторинг даної інформації дуже важливий», - зазначив Руслан Болгов.

Ще один спосіб – у фейсбуці в налаштуваннях натисніть кнопку «Перевірити публікації і мітки». І система, яка вже давно навчилася розпізнавати людей на фотографіях, покаже, в яких публікаціях використали фото з вашим обличчям, а вам про це не повідомили!

 

Оценка материала:

5.00 / 1
У «Головній темі» розповіли, як не стати жертвою і водночас «обличчям» шахраїв 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
30.06.2021 516
Еще материалы раздела «Суспільство»