НОВОСТИ ДНЯ: У Єгипті розкопали стародавні майстерні з муміфікації та нові гробниці  Нова війна на Близькому Сході: чому конфлікт "Талібану" і Ірану вигідний Україні  Як приготувати пиріжки з капустою: рецепт ідеального дріжджового тіста на майонезі  Вченим вперше вдалося зафіксували гігантський циклон на північному полюсі Урану  У Росії назвали нові умови "миру" з Україною: хочуть, щоб окупантів "не дискримінували"  "Хочуть розчленувати нашу країну": Лавров пожалівся на західні країни, які планують передати Україні F-16  Що можна приготувати з полуниці: топ-5 рецептів з першою літньою ягодоювсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
09.07.2021 403

Сервісні центри МВС перестали видавати водійські права

У сервісних центрах МВС припинили видання водійських посвідчень та оформлення технічних паспортів на транспортні засоби. Причина – відсутність пластикових карт для цих документів.

89_main-570x380_09.07.21

Проблеми виникли, зокрема, у Харківській, Запорізькій і Житомирській областях, йдеться в сюжеті "Сьогодні" на каналі "Україна".

"У зв'язку з затримкою в постачанні бланкової продукції від ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" можливе тимчасове припинення надання адміністративних послуг з реєстрації / перереєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія. За інформацією про роботу сервісних центрів МВС стежте на вебсайті РСЦ ГСЦ МВС відповідного регіону", – йдеться в повідомленні на сайті Головного сервісного центру МВС.

Якщо в найближчі кілька місяців постачання пластикових бланків не поновиться, цим територіальним центрам доведеться припинити роботу.

Оценка материала:

5.00 / 1
Сервісні центри МВС перестали видавати водійські права 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
09.07.2021 403
Еще материалы раздела «Суспільство»