НОВИНИ ДНЯ: Сильні заморозки накриють Україну: де буде "мінус"   Військовий облік українців за кордоном: як оновити свої дані для ТЦК та що загрожує у разі відмови  Скільки українців можуть отримати право на новий статус у Чехії  Коли пілоти, які вирушили на навчання до Британії, сядуть за штурвал F-16: відповідь Євлаша  Синоптики попереджають про сильні заморозки: де і коли суттєво знизиться температура  МВФ оцінив кількість населення України та дав прогноз на найближчі роки  Актив для інвестицій та платіжний інструмент. Що таке криптовалютавсі новини дня
Життя та Стиль
Спорт
12.07.2021 546

Ангелина Калинина выиграла стотысячник ITF во Франции

Украинская теннисистка Ангелина Калинина завоевала титул на соревнованиях ITF в Контрексевилле (Франция) с призовым фондом 100 тыс долл.

630_360_1625735641-138_12.07.21

В финальном поединке киевлянка (№125 WTA), посеянная под четвертым номером, обыграла восьмую «ракетку» турнира Далму Галфи (205) из Венгрии - 6:2, 6:2, передает Укринформ.

Соперницы провели на корте 1 час 17 минут.

Для Ангелины это был четвертый выигранный финал нынешнего сезона. В апреле она победила на турнире ITF W25 в Португалии, в мае выиграла на соревнованиях ITF W60 в Хорватии, а неделю назад стала чемпионкой турнира ITF W60 в Монпелье (Франция).