НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Бизнес
Экономика
14.07.2021 276

МІУ пропонує з 2030 заборонити ввезення дизельних і бензинових авто до України

Міністерство інфраструктури України пропонує з 2030 року заборонити ввезення до країни дизельних і бензинових автомобілів. Відповідний законопроект вже підготували у відомстві.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сайт МІУ.

Повідомляється, що підготовлено законопроект про внесення змін до закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів". Документ розроблено з метою реалізації окремих положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та інших європейських директив.

Також законопроект покликаний стимулювати використання електромобілів. Пропонується ввести поетапну заборону на ввезення та першу реєстрацію автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, в тому числі і вироблених в Україні:

  • з 01.01.2027 - заборона на вживані автомобілі з дизельними двигунами внутрішнього згоряння;

  • з 01.01.2030 - заборона нових автомобілів з дизельними двигунами внутрішнього згоряння, а також вживаних і нових автомобілів з бензиновими двигунами внутрішнього згоряння.

Заборона не поширюватиметься на автомобілі для ЗСУ та інших військових формувань, для фермерських господарств з метою їх використання за межами автодоріг загального користування. Також заборона не поширюватиметься на машини, які отримують у спадок, і на ретро автомобілі старше 1981 року.

На даний момент йде обговорення законопроекту.

Оценка материала:

5.00 / 1
МІУ пропонує з 2030 заборонити ввезення дизельних і бензинових авто до України 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
14.07.2021 276
Еще материалы раздела «Экономика»