НОВОСТИ ДНЯ: До 50 тисяч гривень. Які штрафи за нетверезе водіння в Україні у 2023 році  Україна офіційно попросила у Німеччини крилаті ракети Taurus  Воєнний стан на літо. Повний список правил та заборон  Скільки готові платити українцям у Європі  Американський генерал висловився про контрнаступ ЗСУ та провали окупантів  Пошкодження корабля РФ "Іван Хурс": пропагандистам примарився "британський і американський слід"  Як можуть покарати чоловіків, які не повертаються вчасно з-за кордону: поясненнявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
15.07.2021 708

Україна змінила умови зберігання вакцини Pfizer

В Україні змінили умови зберігання вакцини Pfizer від коронавірусу на прохання компанії-виробника. Тепер її можна зберігати при температурі від +2 до +8 протягом місяця, а не п'яти днів.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

Повідомляється, що в травні 2021 роки після серії нових досліджень виробник вакцини Pfizer звернувся до регуляторів в сфері охорони здоров'я з проханням послабити вимоги до холодового ланцюга і дозволити зберігати нерозведений препарат при температурі від +2 до +8 протягом місяця. Європейський, британський і американські регулятори вже змінили вимоги до зберігання вакцини в своїх країнах.

24 червня Міністерство охорони здоров'я України також отримало офіційний лист від Pfizer Export B.V. з проханням переглянути вимоги до холодового ланцюга. МОЗ розглянув його і дозволив після розморожування зберігати нерозведену вакцину при температурі від +2 до +8 протягом 31 дня.

"Ця норма застосовується до партій вакцини, термін придатності яких закінчується після 30 квітня 2021 року", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що інструкція до нових партій вакцини вже містить оновлені вимоги до температури зберігання.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна змінила умови зберігання вакцини Pfizer 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
15.07.2021 708
Еще материалы раздела «Суспільство»