НОВОСТИ ДНЯ: Найдена могила матери Александра Македонского   В Украине будет еще две волны экстремальной жары: прогноз на остаток лета  Как выбрать спелую дыню: 5 пунктов  «Жабы», «Гвоздики» и «Рапира»: РФ держит на линии отвода гаубицы, пушки и танки  В Украине ожидается теплая и сухая погода, местами небольшой дождь - Укргидрометцентр  Илон Маск запустит аппарат NASA для поиска внеземной жизни  Маск сравнил атомные электростанции с «обычными» процессами на Солнцевсе новости дня
Политика
Украина
21.07.2021 256

У Держдепі назвали завдання для України щодо "Нафтогазу" та інших реформ

Україна просувається на шляху реформ, але для їх реалізації потрібно зробити ще багато чого. Зокрема, в корпоративному управлінні компанією "Нафтогаз України".

Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив радник Державного департаменту США Дерек Шолле.

За його словами, в українських реформах видно позитивні тренди. Він також зазначив, що держсекретар США Ентоні Блінкен говорив про п'ять ключових кроків, у тому числі про прийняття низки законів і притягнення корумпованих чиновників до відповідальності, тому що Вашингтон хоче бути корисним, наскільки це можливо.

"Таким чином, є безумовно позитивні речі, наприклад, нещодавно прийнята судова реформа, досить конструктивна, на нашу думку. Безсумнівно, ще є що робити, але для того і потрібні партнери - давати один одному кращі поради і допомагати чим можна", - зазначив Шолле.

Він також назвав можливі наступні KPI для України в плані реформ.

"Я знаю, буквально вчора парламент прийняв ряд рішень за законами, які тепер повинні бути підписані президентом. А що стосується "Нафтогазу", то треба знайти шлях, як рухатися далі в плані наглядової ради, який буде розглядатися як законний і надає об'єктивний контроль - це також буде для нас пріоритетом", - додав він і сказав, що чим раніше будуть реалізовані реформи, тим краще.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Держдепі назвали завдання для України щодо "Нафтогазу" та інших реформ 5.00 5 1
Политика / Украина
21.07.2021 256
Еще материалы раздела «Украина»