НОВОСТИ ДНЯ: В Украину идут сильные заморозки: синоптики назвали дату и регионы, где ждать похолодания  Некоторые динозавры могли вилять хвостом   Новый космический аппарат размером с коробку хлопьев будет исследовать далекие планеты  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Под Киевом археологи обнаружили уникальную находку  Hubble показав «галактичне око» у сузір'ї Терези  Чего нам ждать от погоды в октябре: прогноз Укргидрометцентравсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.07.2021 248

Безпечно і необхідно: у МОЗ рекомендують вагітним COVID-вакцинацію

У Міністерстві охорони здоров'я рекомендують вагітним українкам вакцинуватися від COVID. На сьогодні така вакцинація є безпечною та необхідною.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Центру громадського здоров'я.

"Вакцинація від COVID-19 для вагітних безпечна і необхідна. Клінічні дослідження підтверджують, що у вакцинованих вагітних не було виявлено жодних негативних наслідків щеплення від COVID-19", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що вакцина не шкодить здоров'ю матері і дитини. У той час як COVID-19 є небезпечною хворобою для вагітних, оскільки може призвести до передчасних пологів або переривання вагітності.

Оценка материала:

5.00 / 1
Безпечно і необхідно: у МОЗ рекомендують вагітним COVID-вакцинацію 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.07.2021 248
Еще материалы раздела «Общество»