НОВОСТИ ДНЯ: Палата представників Конгресу США схвалила проєкт оборонного бюджету-2022 з допомогою для України  Вчені вперше синтезували крохмаль із вуглекислого газу   Британії створили батарею, здатну заряджатися за 90 секунд  Синоптик пообещала украинцам второе "бабье" лето: когда его ждать  Під час цієї хвилі коронавірусу ускладнення починаються з 4-5 дня – експертка  Палата представників США затвердила $1 мільярд на «Залізний купол» для Ізраїлю  Таран розповів у Раді про будівництво житла для військовихвсе новости дня
Политика
Украина
27.07.2021 186

Більшість українців не вважають себе одним народом з росіянами

Більшість українців на сьомому році російсько-української війни не погоджуються з твердженням президента РФ Владіміра Путіна проте, що росіяни та українці є «єдиним народом».

Про це свідчать дані опитування соціологічної групи «Рейтинг».

Так, 55% опитаних не погодилися із викладеною у статті Путіна заявою про те, що «росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору», 41%  із цим твердженням згодні.

На Сході, а також серед прихожан УПЦ МП з такою думкою погоджуються більше 60%. Серед мешканців Західного регіону, навпаки, більше 70% незгоді з цим. Більше 80% виборців «Опозиційної платформи-За життя», партій Євгена Мураєва і Анатолія Шарія погоджуються з тезою про «один народ».

Опитування проводилося 23-25 липня 2021 року в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Авдиторія: населення України віком від 18 років і старше.

Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Оценка материала:

5.00 / 1
Більшість українців не вважають себе одним народом з росіянами 5.00 5 1
Политика / Украина
27.07.2021 186
Еще материалы раздела «Украина»