НОВОСТИ ДНЯ: Військовий експерт розповів, як НАТО допомагає Україні зміцнити обороноздатність  Як працюватимуть школи та виші з 20 вересня – роз'яснення Міносвіти  З понеділка арктична маса захопить майже всю територію України  Бюджет-2022 в цифрах. На що підуть гроші  В Україні захворюваність на COVID-19 зросте за тиждень – прогноз НАНУ  В Україні продовжили термін дії COVID-сертифікату до 365 днів  NASA одночасно включило до проєкту висадки на Місяць компанії Маска та Безосавсе новости дня
Политика
Мир
28.07.2021 211

Байден уникає жорстких санкцій проти Путіна – Politico

Адміністрація президента США Джо Байдена уникає введення санкцій проти президента РФ Володимира Путіна і його оточення. Радники Байдена не впевнені, що санкції проти російської влади приведуть до відчутних результатів.

 

Як повідомляє Politico, радники Байдена вважають, що санкції проти російських олігархів тільки посилять їх залежність від влади, і посилаються на приклади часів Обами і Трампа.

По-друге, кажуть джерела Politico, надмірно жорсткі заходи можуть призвести до кризи в Росії, а в цьому випадку російська ядерна зброя може потрапити в ненадійні руки.

Оценка материала:

5.00 / 1
Байден уникає жорстких санкцій проти Путіна – Politico 5.00 5 1
Политика / Мир
28.07.2021 211
Еще материалы раздела «Мир»