НОВОСТИ ДНЯ: Холодные дожди, морозы и резкие перепады: появился детальный прогноз на октябрь 2021  Данілов заявив, що російська паспортизація на сході України сповільнилась  Україні прогнозують «циклонічну елегію» і різке похолодання  Много дождей и порывистый ветер: прогноз погоды в Украине на выходные, 18-19 сентября  Україна спільно з Британією розробить програму навчання для розвитку системи озброєння  В Україні починають тестувати Єдиний державний реєстр ветеранів  Польща відповіла Росії на «визвольний похід» 17 вересня 1939 рокувсе новости дня
Политика
Мир
28.07.2021 303

Блінкен оцінив ситуацію в Афганістані

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив про "глибоке занепокоєння" ситуацією з наступом руху "Талібан" в Афганістані.

Ситуацію в країні він прокоментував у ході візиту в Нью-Делі в середу, 28 липня.

"Ми бачимо, що "Талібан" наступає на повітові центри та загрожує деяким провінційним центрам. Нам також відомо про звірства з боку талібів, які відбуваються на території під їх контролем. Ці повідомлення викликають глибоке занепокоєння", - сказав він.

За його словами, дії талібів виставляють їх не в кращому світлі перед жителями країни.

"Афганістан, в якому не дотримуються права людини, Афганістан, в якому відбуваються звірства проти власного населення, стане країною-ізгоєм", - зазначив Блінкен.

Він нагадав, що США зберігають свою присутність в Афганістані, незважаючи на виведення військ. Співпраця між країнами триває в області економіки, безпеки та дипломатії.

"Талібан" заявляє, що шукає міжнародного визнання, міжнародної підтримки Афганістану. Можливо, вони хочуть, щоб їхні лідери могли вільно подорожувати по світу, щоб були зняті санкції тощо. Але захоплення країни силою і порушення прав народу не призведе до досягнення цих цілей. Є тільки один шлях. Це переговори, щоб вирішити конфлікт мирним шляхом", - вважає держсекретар.

Також Блінкен зазначив, що сформований після переговорів уряд повинен буде враховувати інтереси всього населення Афганістану.

Оценка материала:

5.00 / 1
Блінкен оцінив ситуацію в Афганістані 5.00 5 1
Политика / Мир
28.07.2021 303
Еще материалы раздела «Мир»