НОВОСТИ ДНЯ: Учасникам АТО та ООС нададуть пільги на паркування у столиці  Участники учений Rapid Trident отработали бой в городе  Погода на выходные: в Украину придет потепление  Вакцинація вчителів: Шмигаль нагадав, що у «червоній» зоні потрібно буде 100%  «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°  Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантинувсе новости дня
Политика
Украина
29.07.2021 211

Для Кримської платформи збирають сотні експертів

Участь у роботі Кримської платформи вже підтвердили близько 180 експертів із 33 країн.

Про це повідомив у четвер, 29 липня, глава МЗС Дмитро Кулеба після підписання меморандуму з цього питання з благодійною організацією Фонд Східна Європа.

"Тема деокупації Криму об'єднає найбільшу в історії України глобальну експертну мережу аналітиків і вчених. У нас є вже майже 180 українських та іноземних експертів із 33 країн. І ці цифри будуть зростати", - сказав Кулеба.

Меморандум передбачає створення фондом Східна Європа окремої програми, яка підтримуватиме дослідницькі проекти незалежних аналітичних центрів з багатьох країн світу і громадянського суспільства, надавати інформаційну підтримку Кримській платформі, підтримувати заходи, конференції, семінари та круглі столи в її рамках.

"Переконаний, такий високий інтерес до мережі вже на старті свідчить, що експерти відчувають: Кримська платформа - це реальний механізм, який матиме довгострокові наслідки для України та світу", - сказав міністр.

Відзначається, що мережа об'єднає представників українських та іноземних неурядових організацій, аналітичних дослідницьких центрів і правозахисників, які досліджують весь спектр проблем російської окупації Криму.

Президент фонду Східна Європа Віктор Лях підкреслив, що Фонд поділяє цілі і завдання Кримської платформи. "Переконаний, що консолідація зусиль держави і громадянського суспільства сприятиме кращій поінформованості міжнародного співтовариства про реальну ситуацію в Криму та ефективну протидію всім негативним наслідкам російської окупації", - сказав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Для Кримської платформи збирають сотні експертів 5.00 5 1
Политика / Украина
29.07.2021 211
Еще материалы раздела «Украина»