НОВОСТИ ДНЯ: «Жовта» зона: усі заклади профтехосвіти та 79% шкіл Київщини працюють офлайн  В Украину идет потепление - на выходных прогнозируют до + 23°  Київ і вісім областей – у «помаранчевій» зоні карантину  "Бабье лето" до +23 градусов: синоптики рассказали, когда в Украину зайдет потепление  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вчені  Майже 75% українців вважають, що ініціювати відновлення миру має Президентвсе новости дня
Политика
Украина
04.08.2021 244

Україна зробила ще один крок на шляху до членства в НАТО

Україна подала офіційний запит про приєднання до роботи Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (NATO Cooperative Cyber Defence Centre of Excellence), що базується в столиці Естонії Таллінні.

Про це повідомляється на сайті РНБО.

Заначається, що делегація Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО побувала з робочим візитом в Естонській Республіці. В рамках заходу відбулися зустрічі, спрямовані на розвиток співробітництва між Україною та Естонією в сфері кібербезпеки.

"Під час зустрічі з держсекретарем Міністерства оборони Естонії Кусті Салмом сторони обмінялися думками щодо перспектив залучення України до роботи CCDCOE. Від імені секретаря РНБО України Олексія Данілова українська сторона виступила з офіційним запитом на приєднання до CCDCOE", - йдеться в повідомленні.

На думку української делегації, це не тільки буде сприяти посиленню можливостей національної системи кібербезпеки України, а й може стати важливим кроком на шляху до повноправного членства в НАТО.

Кусті Салм запевнив у готовності естонської сторони сприяти включенню України в CCDCOE.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна зробила ще один крок на шляху до членства в НАТО 5.00 5 1
Политика / Украина
04.08.2021 244
Еще материалы раздела «Украина»