НОВОСТИ ДНЯ: В Украину идут сильные заморозки: синоптики назвали дату и регионы, где ждать похолодания  Некоторые динозавры могли вилять хвостом   Новый космический аппарат размером с коробку хлопьев будет исследовать далекие планеты  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Под Киевом археологи обнаружили уникальную находку  Hubble показав «галактичне око» у сузір'ї Терези  Чего нам ждать от погоды в октябре: прогноз Укргидрометцентравсе новости дня
Политика
Украина
05.08.2021 333

В Україні переселенцям обмежили розмір відсотків за кредитами

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який обмежує розмір відсотків за кредитами і позиками для переселенців.

Про це повідомляє Офіс президента.

Закон набуде чинності через місяць з дня його опублікування.

Відповідно до закону, загальна сума відсотків за кредитом або позикою переселенця не може перевищувати суму відсотків, нараховану протягом терміну, на який надавався кредит за мінімальною ставкою, визначеною договором.

Переселенці також звільняються від неустойки, відповідальності у вигляді сплати суми боргу і від інших майнових санкцій. У той же час, кредитор буде зобов'язаний перерахувати заборгованість протягом 7 днів після письмового звернення від переселенця.

Відповідальність за невиконання або неналежне виконання внутрішньо переміщеною особою кредитних зобов'язань покладається на Російську Федерацію як на державу-окупанта відповідно до норм і принципів міжнародного права.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні переселенцям обмежили розмір відсотків за кредитами 5.00 5 1
Политика / Украина
05.08.2021 333
Еще материалы раздела «Украина»