НОВОСТИ ДНЯ: Путін хизується "надсучасною" зброєю, хоча насправді вона відстала і неефективна  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордонів  Друзі Путіна в Європі: хто це, що ми про них знаємо та як змінюється ситуаціявсе новости дня
Політика
Україна
23.08.2021 1164

Зеленський анонсував відставки в Кабміні Шмигаля

Президент Володимир Зеленський повідомив, що робота далеко не всіх членів уряду його влаштовує, і тому деякі міністри незабаром можуть піти у відставку.

«Я вважаю, що проблема деяких наших міністрів в тому, що вони починають багато говорити, коли нема чого показати. Є деякі менеджери в нашій державі сьогодні, яким потрібно дуже довго готуватися. У нас немає на це часу», - заявив глава держави інтерв'ю, що транслювалося в ефірі телеканалу «Інтер» увечері в неділю, 22 серпня.

Ця заява стала відповіддю на питання, чи є у нього «список міністрів на виліт з Кабміну».

При цьому в цілому уряд Дениса Шмигаля Зеленський оцінив позитивно. Особливо він відзначив роботу міністра інфраструктури Олексія Кубракова і міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський анонсував відставки в Кабміні Шмигаля 5.00 5 1
Політика / Україна
23.08.2021 1164
Еще материалы раздела «Україна»