НОВОСТИ ДНЯ: На передовій переговори ЗСУ захищають від росіян засоби радіозв’язку зі США - Таран  РФ офіційно визнала участь росіян у збройному конфлікті на сході - Україна в ТКГ  Петиція про відеокамери у дитсадках набрала необхідну кількість голосів  Потеплеет до +20, а потом придут морозы: в Укргидрометцентре назвали даты короткого бабьего лета  Оборонна співпраця: Таран розповів, про що домовились з главою Пентагону  Україна та США спільно протидіятимуть Росії у Чорноморському регіоні  Прячьте зонтики: какую погоду ждать в Украине 20 октябрявсе новости дня
Политика
Украина
06.09.2021 2123

У МОЗ назвали умови переходу шкіл на "дистанційку"

Навчальні заклади будуть переходити на дистанційне навчання в разі перебування району або міста в "червоній зоні" карантину.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що в "зелених" зонах карантину відвідування навчальних закладів дозволено в звичайному режимі.

У регіонах, в яких встановлено "жовтий" або "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки, відвідувати заклад можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу.

Освітній процес забезпечується як дистанційно, так і безпосередньо в навчальному закладі. Рішення приймає педагогічна рада навчального закладу.

Якщо в регіоні встановлюється "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки, то відвідувати навчальні заклади заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних навчальних закладів і учнів 1-4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80% персоналу.

Оценка материала:

5.00 / 1
У МОЗ назвали умови переходу шкіл на "дистанційку" 5.00 5 1
Политика / Украина
06.09.2021 2123
Еще материалы раздела «Украина»