НОВОСТИ ДНЯ: "Там було багато трупів": СБУ допитала російського моряка, який брав участь у порятунку крейсера "Москва"  Зеленський прокоментував чутки про хворобу Путіна  Порушникам — штраф: в Україні з 11 липня заборонять паління електронних сигарет  Понад 80% українців підтримують антитютюнові заходи  Путін отримає ще більше НАТО біля кордонів Росії – Столтенберг  Куряча печінка: чим корисна і чи насправді допомагає в разі анемії  Прогноз погоди на липень-2022все новости дня
Політика
Україна
06.09.2021 2182

У МОЗ назвали умови переходу шкіл на "дистанційку"

Навчальні заклади будуть переходити на дистанційне навчання в разі перебування району або міста в "червоній зоні" карантину.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Зазначається, що в "зелених" зонах карантину відвідування навчальних закладів дозволено в звичайному режимі.

У регіонах, в яких встановлено "жовтий" або "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки, відвідувати заклад можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80% персоналу.

Освітній процес забезпечується як дистанційно, так і безпосередньо в навчальному закладі. Рішення приймає педагогічна рада навчального закладу.

Якщо в регіоні встановлюється "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки, то відвідувати навчальні заклади заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних навчальних закладів і учнів 1-4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80% персоналу.

Оценка материала:

5.00 / 1
У МОЗ назвали умови переходу шкіл на "дистанційку" 5.00 5 1
Політика / Україна
06.09.2021 2182
Еще материалы раздела «Україна»