НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Политика
Украина
07.09.2021 2080

Монастирський ініціював управлінський і фінансовий аудит МВС

За дорученням міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського розпочато управлінський та фінансовий аудит МВС.

630_360_1630926232-989_07.09.21

Про це очільник МВС розповів у інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає Укрінформ.

"Будь-яку управлінську справу необхідно розпочинати з аудиту, щоб розуміти, де перебуваєш, що необхідно змінювати, впроваджувати, викорінювати. Тому за моїм дорученням наразі розпочато управлінський і фінансовий аудит МВС, адже це величезна структура, в якій працюють 350 тисяч осіб", - сказав Монастирський.

За словами міністра, його очікування загалом збігаються з реальним станом речей у відомстві.

"Той досвід та інформація, які у мене були, стосувалися розуміння структури й системи роботи. Скажімо так, у мене була модель 3D, нині я бачу 5D або навіть 7D-модель", - зазначив він.

За словами Монастирського, зараз доводиться займатися мікроменеджментом, розбиратися в "окремих моментах, найбільш гострих та яскравих".

Як повідомлялося, Верховна Рада 16 липня призначила Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ. До призначення Монастирський був народним депутатом від фракції "Слуга народу" й очолював Комітет ВР з питань правоохоронної діяльності.

Оценка материала:

5.00 / 1
Монастирський ініціював управлінський і фінансовий аудит МВС 5.00 5 1
Политика / Украина
07.09.2021 2080
Еще материалы раздела «Украина»