НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Украина
09.09.2021 177

Уряд планує продовжити виплату грошової компенсації за "пакунок малюка" ще на два роки

Міністерство соціальної політики України підготувало проект постанови Кабінету міністрів щодо одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" та виплати грошової компенсації її вартості. Планується продовжити термін пілотного експерименту з виплати грошової компенсації з 31 січня 2021 року до 31 січня 2023 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням документ, оприлюднений для обговорення на сайті Федерації профспілок України (ФПУ).

Новою редакцією, зокрема, пропонується уточнити механізм звернення за отриманням грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" шляхом подання заяви в паперовій формі або електронній формі під час оформлення послуги "єМалятко".

Документом передбачено, що замість Міністерства соціальної політики питанням виплат займатиметься новостворений орган Національна соціальна сервісна служба.

"Національній соціальній сервісній службі протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою розробити проект договору про взаємодію між Національною соціальною сервісною службою та КБ "ПриватБанк" та укласти відповідний договір", - йдеться в документі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Уряд планує продовжити виплату грошової компенсації за "пакунок малюка" ще на два роки 5.00 5 1
Политика / Украина
09.09.2021 177
Еще материалы раздела «Украина»