НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав «яблучну» туманність у сузір’ї Лисички  Китайський зонд на Марсі відновив зв'язок із Землею  Синоптики прогнозируют Новый год без снега и с морозом до -15°  Імунолог розповіла, як ревакцинуватися після російського «Спутника»  Росії не варто боятися приєднання України до НАТО – Столтенберг  На выходных в Украину придет похолодание: прогноз погоды на 23-24 октябрявсе новости дня
Политика
Россия
13.09.2021 244

Пєсков відкинув обговорення Криму й Донбасу

Зустріч президентів України і РФ Володимира Зеленського та Володимира Путіна неможлива, якщо Київ хоче обговорювати Крим і Донбас.

Про це заявив прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС у понеділок, 13 вересня.

"Ні, [обговорення Криму] неможливо в такій постановці питання. Природно, обговорення Криму не є можливим. Тому таке формулювання фактично ставить під питання гіпотетичну можливість проведення такої зустрічі", - сказав Пєсков.

За його словами, Путін не буде обговорювати із Зеленським і війну на Донбасі, оскільки РФ нібито "не є стороною цього конфлікту".

На питання про готовність Путіна вести діалог із Зеленським щодо теми Донбасу Пєсков відповів: "Ні, абсолютно. Справа в тому, що ми не можемо обговорювати питання внутрішньоукраїнського конфлікту. Росія не є стороною цього конфлікту. Тут нічого не змінилося, ми це неодноразово повторювали на різних рівнях".

Спікер Кремля стверджує, нібито війну на Донбасі можна обговорювати з Україною "тільки з точки зору виконання абсолютно чітко прописаних на папері положень мінського комплексу заходів".

Нарешті, Пєсков заявив, що зустріч Зеленського і Путіна можлива, якщо на ній будуть обговорюватися реалізація мінських домовленостей, домовленостей паризького саміту і двосторонні відносини між Україною і РФ.

Оценка материала:

5.00 / 1
Пєсков відкинув обговорення Криму й Донбасу 5.00 5 1
Политика / Россия
13.09.2021 244
Еще материалы раздела «Россия»