НОВОСТИ ДНЯ: Християни східного обряду відзначають Воздвиження Хреста Господнього  В Украину идут сильные заморозки: какие области под угрозой  Витамины круглый год: проростки, которые стоит выращивать на своей кухне  Українцям розповіли, коли чекати піку нової хвилі COVID-19  Какой будет зима и ждать ли снег на Новый год. Синоптик озвучила прогноз  Україна оскаржить новий газовий контракт Угорщини та РФ.  Чому жінкам обов'язково треба їсти саловсе новости дня
Политика
Мир
13.09.2021 199

Половина республіканців хоче іншого кандидата на наступних виборах замість Трампа

Більшість республіканців вважає, що експрезидент Дональд Трамп має бути лідером Республіканської партії, однак розходяться у ставленні до висунення його кандидатом на президентських виборах 2024 року 50 на 50.

Як передає Укрінформ, про це свідчать соціологічні опитування, проведені CNN та SSRS у вересні.

Відповідно до його результатів, 63% прихильників Республіканської партії підтримують лідерство Трампа в партії, 37% висловилися проти. За виступають переважно ті республіканці та їхні прихильники, котрі не мають вищої освіти (69%), водночас серед тих, хто з вищою освітою, такої думки дотримуються 49%.

Щодо наступних президентських виборів 2024 року, то 51% респондентів заявили, що партія матиме більше шансів виграти їх з Трампом як кандидатом, 49% вважають, що вона матиме більше шансів з інший кандидатом.

Враховуючи похибку у 2,8%, думки щодо наступного висунення Трампа розділилися порівну.

Нові соціологічні дані істотно змінилися за два роки: у 2019 році переважна більшість республіканців (78%) були впевнені в силі Трампа у якості кандидата.

Експрезидент заявив у травні, що його рішення балотуватися на наступних виборах, яке він підтвердив пізніше, зробить його прихильників «дуже щасливими».

Оценка материала:

5.00 / 1
Половина республіканців хоче іншого кандидата на наступних виборах замість Трампа 5.00 5 1
Политика / Мир
13.09.2021 199
Еще материалы раздела «Мир»