НОВОСТИ ДНЯ: "Бабье лето" до +23 градусов: синоптики рассказали, когда в Украину зайдет потепление  Хорватія не каратиме своїх генералів, яких Боснія звинувачує у воєнних злочинах  Четверта COVID-хвиля в Україні спаде наприкінці року - вчені  Майже 75% українців вважають, що ініціювати відновлення миру має Президент  Придет потепление, а дожди прекратятся: погода на выходные  Центр стратегічних комунікацій: Підтримка ОПЗЖ кремлівської партії буде використана пропагандою РФ   "Червона зона", обов'язкова вакцинація та COVID-сертифікати: до чого готуватисявсе новости дня
Политика
Украина
15.09.2021 240

ЗСУ прийняли на озброєння радіолокаційну станцію «Фенікс-1»

На озброєння Збройних сил України прийняли радіолокаційну станцію виявлення “Фенікс-1”.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство оборони.

На замовлення Міністерства оборони казенне підприємство «Науково-виробничий комплекс «Іскра» розробило трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1».

За словами міністра оборони Андрія Тарана, розробку здійснили в рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6 для її застосування у складі зенітного ракетного комплексу «Бук-М1». Після низки успішних випробувань «Фенікс-1» прийняли на озброєння ЗСУ.

“Фенікс-1” буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси «Бук-М1» та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних сил ЗСУ. Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти і розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об’єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з’єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти і уражати повітряні цілі”, - відзначив Таран.

За словами міністра, отримана інформація з трикоординатної радіолокаційної станції виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів.

“Це дозволить застосовувати підрозділи зенітних ракетних комплексів «Бук-М1» ефективніше”, - зазначив Таран.

Як повідомляв Укрінформ, 14 вересня під головуванням секретаря РНБО Олексія Данілова відбулася нарада з питань опрацювання проєкту державного бюджету на 2022 рік, під час якої обговорили фінансування сектору безпеки і оборони України у 2021 та 2022 роках.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗСУ прийняли на озброєння радіолокаційну станцію «Фенікс-1» 5.00 5 1
Политика / Украина
15.09.2021 240
Еще материалы раздела «Украина»