НОВОСТИ ДНЯ: Вчені знайшли унікальну грамоту 14 століття короля Русі-України: всі подробиці  “Лукашенко не дасть жодного автомата”: експерт оцінив перспективи мобілізованих в РФ на території Білорусі  Які документи потрібні, щоб отримати "бронь" від мобілізації  Як уникнути мобілізації в Криму: українцям дали поради  Кремль хоче мобілізувати понад 1 млн росіян. У пріоритеті селяни, - "Медуза"  Синоптик прогнозує заморозки в Україні на вихідних  Зеленський озвучив щоденні втрати ЗСУ на фронтівсе новости дня
Політика
Україна
15.09.2021 314

В Україні розмитнити авто можна буде через Дію

Кабінет Міністрів прийняв постанову, згідно з якою стартує експериментальний проект з розмитнення транспортного засобу через додаток державних послуг Дія.

Відповідне рішення уряд підтримав на засіданні в середу, 15 вересня.

"Для українців часто таке ввезення авто перетворювався в обмеження і незручності. Ми плануємо зробити можливим розмитнення транспортного засобу через Дію. Приймаємо відповідну постанову, яка дасть старт реалізації такого експериментального проекту", - сказав прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він додав, що все буде "максимально просто, зручно, без всякої корупції".

Експериментальний проект триватиме з 2 грудня 2021 року по 31 серпня 2023 року.

Українці в цей період зможуть через Дію подати необхідні для митного оформлення автомобіля документи, оплатити митний збір і завершити оформлення транспортного засобу в автоматичному режимі.

Нарахування митних платежів відбуватиметься в автоматичному режимі з подальшою можливістю оплатити через Дію, йдеться в проекті постанови.

Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні розмитнити авто можна буде через Дію 5.00 5 1
Політика / Україна
15.09.2021 314
Еще материалы раздела «Україна»