НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Бизнес
Экономика
17.09.2021 516

Світовий банк припиняє публікацію рейтингу Doing Business

Керівництво Групи Світового банку оголосило про припинення публікацій щорічної рейтингової доповіді Doing Business, в якій оцінювалися умови для ведення бізнесу в різних країнах, через виявлені помилки у попередніх звітах.

630_360_1528288843-7949_17.09.21

Відповідну заяву оприлюднено на сайті установи, повідомляє Укрінформ.

«Переглянувши всю наявну на сьогодні інформацію щодо доповіді Doing Business включно з висновками стосовно попередніх оглядів, аудитів, а також звіту, який Банк оприлюднив сьогодні від імені Ради директорів, керівництво Групи Світового банку прийняло рішення припинити публікації Doing Business», - зазначається в повідомленні.

В установі визнали наявність помилок, зокрема, у звітах за 2018 й 2020 роки. Крім того, у Світовому банку зазначили, що у підготовці цих документів була певні труднощі етичного характеру.

Надалі, як зауважили у фінустанові, буде застосований інший підхід до оцінювання ділового й інвестиційного клімату в країнах та регіонах. У цьому зв’язку анонсована серія інших оглядів та оцінок.

Як повідомляв Укрінформ, Група Світового банку складається з п’яти міжнародних організацій, орієнтованих на фінансову допомогу країнам, які її потребують. Крім цього, Група випускає періодичні дослідження, які «допомагають країнам приймати обґрунтовані рішення», а також дозволяють зацікавленим сторонам більш точно оцінювати економічні та соціальні поліпшення в різних країнах і регіонах.

Оценка материала:

5.00 / 1
Світовий банк припиняє публікацію рейтингу Doing Business 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
17.09.2021 516
Еще материалы раздела «Экономика»