НОВОСТИ ДНЯ: Морозець уночі та «плюс» удень: синоптики дали прогноз на останні дні жовтня  До «червоної» зони переведуть ще п'ять областей – Ляшко  Антициклон принесет в Украину резкую смену погоды: синоптики обновили прогноз  Firefly Aerospace планує побудувати модуль для висадки на Місяць до вересня 2023 року  Астрономи показали одну з наймолодших знайдених екзопланет  США налаштовані агресивно реагувати на російські кібератаки – Білий дім  Швидко й дешево: НБУ презентував концепцію системи миттєвих платежіввсе новости дня
Политика
Мир
18.09.2021 240

США обмежать використання хакерами криптовалюти для отримання викупів - WSJ

Сполучені Штати готують пакет контрзаходів проти хакерів, що здійснюють атаки на підприємства й організації, який обмежить використання ними криптовалюти для отримання викупів.

630_360_1597991697-815_18.09.21

Про це повідомляє в п’ятницю The Wall Street Journal із посиланням на джерела, обізнані з ситуацією, передає Укрінформ.

«Адміністрація Байдена готує низку заходів, включно із санкціями, щоб ускладнити використання хакерами криптовалюти з метою отримання прибутку від атак з програмами-здирниками», - зауважує видання.

Основна ідея полягає в тому, щоби перекрити доступ зловмисників до анонімної форми оплати, яка сприяє розквіту кримінальної діяльності та становить зростаючу загрозу національній безпеці США

Так, американський Мінфін упродовж наступного тижня планує запровадити санкції проти виявлених «гаманців» хакерів, а також поширити нові інструкції для підприємств і організацій, які можуть постраждати від атак. Дещо згодом очікується введення в США нових правил боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, які обмежуватимуть використання криптовалюти як механізму для перерахування коштів вимагачам.

У адміністрації Байдена очікують, що комплекс цих заходів підірве можливість хакерів використовувати систему фінансових операцій з цифровою валютою у зловмисних цілях.

Як повідомляв Укрінформ, впродовж останнього року хакерські напади з використанням програм-здирників суттєво активізувалися. Зокрема, відбулася масштабна атака на американського розробника програмного забезпечення SolarWinds, зупинена робота американського трубопроводу Colonial Pipeline, й виробника м’яса JBS. За даними американської розвідки, злочинні угруповання діяли з території Росії.

Оценка материала:

5.00 / 1
США обмежать використання хакерами криптовалюти для отримання викупів - WSJ 5.00 5 1
Политика / Мир
18.09.2021 240
Еще материалы раздела «Мир»