НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Личные финансы
20.09.2021 287

Детектив шоу «МАСКА» «DZIDZIO» купив квартиру колишній дружині

Співак та детектив шоу «МАСКА» «DZIDZIO» у програмі «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, зізнався, що купив колишній дружині нерухомість.

Співак «DZIDZIO» переконує, з колишньою коханою, співачкою Славією у нього гарні стосунки, але возз’єднуватися як пара, вони не планують. А нещодавно артист придбав колишній дружині нове житло.

«Це дуже красива квартира, виходиш і видно озеро. Квартира 150 квадратних метрів. І я віддаю її Ярославі. Зараз я сам, насправді ми один одного любим, поважаєм і це є основне. Не тому шо це в трендах. Я ніде нічого поганого про Славію не говорив і не буду», - говорить співак на телеканалі «Україна».

Однак, до її оголених фотографій, які Славія почала виставляти нещодавно, екс-чоловік ставиться неоднозначно.

«Я завжди казав: «Я би робив по-інакшому». Але це її життя, і вона має право робити як хоче», - поділився артист.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

 

Оценка материала:

5.00 / 1
Детектив шоу «МАСКА» «DZIDZIO» купив квартиру колишній дружині 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Личные финансы
20.09.2021 287
Еще материалы раздела «Личные финансы»