НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
22.09.2021 399

В Україні хочуть заборонити концерти всіх російських артистів

В Україні хочуть заборонити виступи всіх артистів з країни-агресора - Росії.

1073947_22.09.2021

Таку петицію на сайті президента зареєстрував український ведучий Ігор Кондратюк.

Про це шоумен повідомив на своїй сторінці в Facebook, передає РБК-Україна.

Петиція на сайті президента

Кондратюк закликає припинити "бізнес на крові" і вважає, що в країну повинні приїжджати артисти, які не є "глашатаями русского мира".

"Сьогодні я створив петицію до Президента України за заборону концертів (гастролей, окремих виступів на фестивалях і корпоративах) російських артистів - громадян країни-агресора. Країни, яка в березні 2014 року окупувала Крим, а пізніше почала гібридну військову агресію. Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла позбавлення, змусивши жити в російській окупації, або вимушено стати переселенцем. Тому для мене дико і безчесно, що на восьмому році війни в Україні не заборонено гастролі російських артистів", - написав Кондратюк у своєму пості.

Але є винятки

За словами ведучого, виключення для заборони він допускає тільки для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії. Наприклад, письменник Віктор Шендерович, актриса Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші.

Петиція зареєстрована на сайті президента 21 вересня 2021 року. Щоб петицію точно розглянули, вона має набрати мінімум 25 тисяч голосів за три місяці. Але є велика ймовірність того, що відповідну кількість підписів звернення Кондратюка збере набагато швидше.Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні хочуть заборонити концерти всіх російських артистів 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
22.09.2021 399
Еще материалы раздела «Общество»