НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Политика
Мир
22.09.2021 256

США подвоять закупівлю вакцини Pfizer для бідних країн до 1 млрд доз, - AP

Президент США Джо Байден має намір оголосити про те, що Сполучені Штати подвоять закупівлю вакцини Pfizer від COVID-19 для бідних країн до 1 мільярда доз. На його думку, протягом наступного року це допоможе досягти мети вакцинувати 70% населення Землі.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на AP.

Повідомляється, що посилені зобов'язання США повинні стати наріжним каменем глобального саміту з вакцинації, який Байден скликає сьогодні в кулуарах Генеральної асамблеї ООН. Очікується, що він звернеться із закликом до багатих країн зробити більше, щоб взяти коронавірус під контроль.

За словами двох високопоставлених чиновників адміністрації Байдена, дана закупівля збільшить загальний обсяг вакцин до понад 1,1 млрд доз, які будуть поширені більш ніж в 100 країнах. Це більше, ніж пожертви інших країн разом узятих.

Оценка материала:

5.00 / 1
США подвоять закупівлю вакцини Pfizer для бідних країн до 1 млрд доз, - AP 5.00 5 1
Политика / Мир
22.09.2021 256
Еще материалы раздела «Мир»