НОВОСТИ ДНЯ: Вперше за 20 років збільшилася кількість людей, які живуть за межею бідності - ООН  У Туреччині випробували ручний гранатомет, який стріляє різними боєприпасами  Время жизни нейтрона измерили при помощи холодной ванны   NASA отправило зонд Люси на изучение троянских астероидов  В Украину идет похолодание с морозами: синоптики рассказали о погоде в регионах  В Україні виросте один з головних податків  Смертність в Україні перевищує минулорічний рівень більш ніж на 15%все новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
23.09.2021 280

Канал «Україна» і FILM.UA Group знімають серіал «Мідна обручка»

У Києві тривають зйомки нової чотирисерійної мелодрами «Мідна обручка». Над новим проєктом працюють канал «Україна» і компанія FILM.UA Group.

6aff3310eccc34ffec13a9c026bd8648-wide-big_23.09.21

Ця сильна і пронизлива історія розповість про долі закоханих Віри і Романа. Через інтриги дівчина і хлопець посваряться і розлучаться, Роман опиниться в інвалідному візку, а Віра втратить з ним зв'язок... Головним героям доведеться з'ясувати, хто їм друг, а хто намагається зруйнувати їхнє життя. Чи зможе Роман самостійно пересуватися? Чи зустрінуться герої знову? Чи збережуть свої почуття?

«Наш фільм про кохання – сильне, справжне, про почуття, якому не страшні ані роки розлуки, ані чужі інтриги. Всім героям цієї історії треба буде пройти свій шлях: хтось подолає важкі випробування і стане сильнішим, а хтось, навпаки, все втратить...» – інтригує режисер-постановник Олександр Будьонний.

Виконавець головної ролі – актор Дмитро Белякін – розповів про свого героя.

«Мій персонаж Роман – людина зі стрижнем, він намагається налагодити своє життя, незважаючи на страх і відчай. Знаєте, у мене був друг, який через перелом хребта півроку був прикутий до ліжка, я відвідував його, бачив, як це. У підсумку він став на ноги – це вимагає і волі, і зусиль, і великого бажання жити».

Роль Петра, приятеля закоханих Романа і Віри, людини дуже неоднозначної, зіграє актор Руслан Корнеков: «Мені в ролі Петра комфортно, я просто обожнюю грати непростих хлопців! У ньому стільки всього – і поганого, і хорошого».

У картині також знімаються актори Олександра Сизоненко, Юлія Амелькіна, Влад Писаренко, Тамара Морозова, Світлана Зельбет та інші.

Про проєкт: Роман – талановитий спортсмен, Віра – майбутній реабілітолог. Між ними – кохання з першого погляду. Але їхньому щастю заважає Петро – суперник, який не тільки підлаштовує травму Романа, але й за допомогою підступного плану сварить закоханих на довгі роки. Роман зможе вижити і встати на ноги тільки завдяки унікальним розробкам Віри, які намагаються вкрасти. Тільки любов і вірність Віри здатні його врятувати.

Режисер-постановник: Олександр Будьонний.

Оператор-постановник: Костянтин Лобода.

Продюсери: Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Віктор Мірський, Марина Хрипунова, Ірина Босова, Олена Малкова, Юлія Міщенко.

Автори сценарію: Марк Шпарбер, Тетяна Кабзиста.

Зйомки проходять у Києві та Київській області.

Оценка материала:

5.00 / 1
Канал «Україна» і FILM.UA Group знімають серіал «Мідна обручка» 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
23.09.2021 280
Еще материалы раздела «Афиша»