НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Украина
23.09.2021 248

ООН: На Донбасі на 50% зросла кількість жертв

За останні півроку на Донбасі на 51% зросла кількість жертв збройного конфлікту.

Про це йдеться в доповіді Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні, опублікованій в четвер, 23 вересня.

"Ситуація з безпекою на сході України погіршилася у зв'язку зі збільшенням кількості жертв серед цивільного населення в результаті активних бойових дій і шкоди цивільним об'єктам. З 1 лютого до 31 липня УВКПЛ зафіксувало 62 жертви серед цивільного населення: 15 були вбиті і 47 отримали поранення. Це на 51% більше, в порівнянні з попередніми 6 місяцями", - сказала глава місії Матильда Богнер.

Вона додала, що ситуація продовжила погіршуватися. Так, в серпні і на початку вересня було зафіксовано 16 жертв серед цивільного населення: двоє загиблих і 14 поранених.

"Це найвищі дані за місяць, починаючи з червня 2020 року", - уточнила Богнер.

Також вона звернула увагу на проблеми з обмеженням свободи пересування в зв'язку з пандемією коронавірусу, через що кількість перетинів лінії зіткнення скоротилася на 95%.

Оценка материала:

5.00 / 1
ООН: На Донбасі на 50% зросла кількість жертв 5.00 5 1
Политика / Украина
23.09.2021 248
Еще материалы раздела «Украина»