НОВОСТИ ДНЯ: Україна перейде на зимовий час в останню неділю жовтня  Телескоп NASA показав пульсар у сузір'ї Цефея  Біля Рівного знайшли ритуальне поховання, якому близько 5000 років  Какие звуки слышны на Марсе: данные Perseverance  Погода в Украине дважды изменится до конца октября: Диденко озвучила прогноз  Под Киевом обнаружили стоянки древних людей, которым больше 10 тысяч лет  Ізраїль і Південна Корея випускатимуть бойові безпілотники нового поколіннявсе новости дня
Политика
Россия
27.09.2021 747

У Путіна розповіли, як реагуватимуть на появу військ НАТО в Україні

Російська Федерація і Білорусь спільно реагуватимуть на появу інфраструктури НАТО в Україні. Це будуть дії, спрямовані на "безпеку обох країн".

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ТАСС.

Зокрема, прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков підтвердив, що на зустрічах Володимира Путіна і Олександра Лукашенка обговорюються такі можливості.

"Тема потенційного розширення військової інфраструктури НАТО на територію України неодноразово згадувалася президентом Путіним", - зазначив він.

За його словами, відповідні заходи Росії і Білорусії на розширення НАТО будуть "дії щодо забезпечення безпеки двох держав".

"Президент Путін говорив, що це знаходиться за межею тих самих червоних ліній, про які він неодноразово говорив раніше", - додав Пєсков.

Нагадаємо, до цього у Путіна називали прагнення України до НАТО "безпосередньою загрозою" для Росії.

При цьому заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявляв, що у Україна має суверенне право на вступ до НАТО та Європейського союзу.Оценка материала:

5.00 / 1
У Путіна розповіли, як реагуватимуть на появу військ НАТО в Україні 5.00 5 1
Политика / Россия
27.09.2021 747
Еще материалы раздела «Россия»