НОВИНИ ДНЯ: На чотири знаки Зодіаку чекає доленосний переворот найближчим часом: хто вони  Чи будуть вибори під час війни: історик оцінив шанси і позицію українців  На які компроміси Україна може піти на переговорах з Росією: результати опитування  Китай прагне лідерства на ринку золота, придбавши бразильські родовища  Комуналка в Україні дорожчає: за що платять українці 2025 року і що найбільше б’є по гаманцю  В Україні кардинально зміниться погода: прогноз на 15 грудня  Зеленський прокоментував можливі вибори в Україні: що сказаввсі новини дня
Життя та Стиль
Столиця
02.10.2021 814

Вакцинація в Києві може стати примусовою - Кличко

Глава Києва Віталій Кличко допускає, що вакцинація від коронавірусу в столиці може стати примусовою.

Про це в п'ятницю, 1 жовтня, він заявив в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".

Мер зазначив, що якщо жителі мегаполісу хочуть вільно їздити в громадському транспорті або зайти в громадський заклад, їм необхідно зробити щеплення.

"Ми не хочемо доводити до примусової вакцинації, а перейдімо до того, що якщо ви хочете їздити в громадському транспорті, то без вакцинації ви цього не зможете зробити. Якщо ви хочете піти в громадські заклади, то також без вакцинації ви цього не зможете зробити. Це як примусово, але це турбота про найцінніше - здоров'я людей", - заявив Кличко.

Мер зазначив, що в столичних лікарнях на цей час знаходяться 1200 осіб у важкому стані під киснем. При цьому в місті провакциновані 1 млн 800 тисяч осіб.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вакцинація в Києві може стати примусовою - Кличко 5.00 5 1
Життя та Стиль / Столиця
02.10.2021 814
Еще материалы раздела «Столиця»