НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.10.2021 1002

На Львівщині знайшли масове поховання загиблих бійців УПА

На Львівщині, поблизу села Соколівка, знайдено масове поховання бійців УПА - п'ятнадцяти чоловіків і жінки.

Про це повідомляє у Фейсбуці Меморіально-пошуковий центр "Доля", передає Укрінформ.

"За результатами пошуково-ексгумаційних досліджень фахівцями Меморіально-пошукового центру "Доля" було виявлено масове поховання воїнів УПА, поблизу с. Соколівка Львівської області. Загалом було ексгумовано 16 останків, серед яких одна жінка", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили пошуковці, більшість чоловіків загинули у молодому віці від вогнепальних ран, отриманих у бою. У кількох загиблих виявлено травми, завдані тупим предметом, які могли бути отримані незадовго до смерті, чи в момент смерті.

"За результатами антропологічних досліджень можна зробити висновок, що удари завдавали в голову та обличчя тупим предметом чи прикладом гвинтівки. Як правило, таким чином поводились НКВДисти із затриманими чи пораненими вояками", - зауважили в "Долі".

У кількох бійців знайдено дрібні особисті речі.

Характер виявленого поховання свідчить, що тіла загиблих воїнів УПА забрали з поля бою й хаотично скинули в яму.

За інформацією ЗМІ, останки загиблих перепоховають на місцевому цвинтарі 15 жовтня.

Оценка материала:

5.00 / 1
На Львівщині знайшли масове поховання загиблих бійців УПА 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.10.2021 1002
Еще материалы раздела «Общество»