НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Мир
11.10.2021 442

У США поновили міграційну лотерею Green Card

Уряд США офіційно поновив програму розіграшу диверсифікаційної візової лотереї, відомої як лотерея Green card, оголошено реєстрацію на програми 2023 року.

Про це повідомляє VOA, передає Укрінформ.

Конгрес надав дозвіл на видачу 55 000 так званих зелених карток на рік для іммігрантів з усього світу для сприяння різноманітності у США.

Право на отримання візи у лотереї не переноситься на наступний рік. Весь процес має бути завершений протягом року від його початку.

Як повідомлялося, у 2017 році президент США Дональд Трамп оголосив про низку дій, які заборонили людям з країн з переважно мусульманським населенням прибувати до США. Американські консульства по всьому світу були закриті на тлі пандемії коронавірусу.

Згодом адміністрація Трампа оголосила про заборону деяких імміграційних віз, стверджуючи, що це необхідно для захисту економіки США. В результаті тисячі переможців візової лотереї втратили можливість прибути до США.

Оценка материала:

5.00 / 1
У США поновили міграційну лотерею Green Card 5.00 5 1
Политика / Мир
11.10.2021 442
Еще материалы раздела «Мир»