НОВОСТИ ДНЯ: Армія РФ зіткнулася з великою кількістю критичних проблем: голова британської військової розвідки озвучив їх  Від медовика до маковійчиків. П’ять страв, котрі варто приготувати на Медовий Спас  Залужний закликав Захід посилити артилерійську допомогу Україні  Кулеба порадив росіянам скаржитися прямо в кремль щодо заборони в’їзду в Європу  Спека до +37 градусів: синоптик розповіла про погоду в Україні на Маковія  Чудові булочки та рулет з маком на Медовий спас 2022: 2 найшвидших рецепта  Туреччина ігнорує санкції й вихваляється зростанням торгівлі з рф - Bloombergвсе новости дня
Політика
Україна
13.10.2021 2672

У Раду внесли законопроєкт про нові штрафи за порушення у метро

Група народних депутатів зареєструвала у парламенті законопроєкт, яким пропонується вдосконалити притягнення до відповідальності осіб за порушення правил користування метрополітеном.

630_360_1617696018-9917_13.10.21

Проєкт закону №6164 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушення правил перевезення у міському електричному транспорті” оприлюднено на сайті Верховної Ради, передає Укрінформ.

Як зазначається у пояснювальній записці, пропонується внести зміни до ст. 119 КУпАП, що полягають у запроваджені системного підходу до встановлення адміністративної відповідальності за порушення правил користування міським електричним транспортом, зокрема метрополітеном.

Так, пропонується передбачити адміністративну відповідальність за вчинення окремих протиправних дій у метрополітені, як-от пошкодження вагонів та їх внутрішнього обладнання (пропонується карати штрафом від 340 до 850 грн); засмічення вагонів і станцій метро (попередження або накладення штрафу від 170 до 340 грн); куріння у вагонах та станціях (попередження або накладення штрафу від 85 до 340 грн); проїзд на дахах і виступаючих частинах вагонів; самовільне проникнення до тунелів, технологічних та інших приміщень підземки (попередження або накладення штрафу у розмірі від 510 до 850 грн).

Одночасно законопроєкт передбачає зміни запровадження адміністративної відповідальності за провезення в метрополітені небезпечних предметів та речовин (ст. 133 КупАП), що пропонується карати попередженням або накладенням штрафу від 170 до 255 грн.

За неоплачене провезення багажу в міському електричному транспорті (ст. 134 КупАП) передбачено покарання у вигляді штрафу від 85 до 170 грн.

Від імені органів міського електричного транспорту виносити постанови у справах будуть начальники станцій метрополітену та їхні заступники.

Запропоновані зміни до ст. 258 КУпАП розширюють можливість спрощеного провадження (без складання протоколу про адміністративне правопорушення) за порушення правил перевезення у міському електричному транспорті.

Оценка материала:

5.00 / 1
У Раду внесли законопроєкт про нові штрафи за порушення у метро 5.00 5 1
Політика / Україна
13.10.2021 2672
Еще материалы раздела «Україна»