НОВОСТИ ДНЯ: Почему древнеегипетские фараоны перестали строить пирамиды?   У стіні стамбульської Святої Софії знайшли записки та малюнки  Hubble показав струмінь плазми «новонародженої» зірки у сузір'ї Оріон  Озвучен прогноз погоды в Украине на декабрь  Президент анонсував масштабний проєкт термомодернізації багатоквартирних будинків  Берлін попереджає Кремль про наслідки нової агресії проти України  На Киев надвигаются метели и морозывсе новости дня
Политика
Украина
15.10.2021 553

Президент називає повагу до ветеранів однією з основ моральної сили армії

Президент України Володимир Зеленський наголошує на гідному ставленні до ветеранів, учасників бойових дій на сході країни.

Про це він написав для видання “Лівий берег”, повідомляє Укрінформ.

"Повага до ветеранів – це одна з основ моральної сили діючої армії. Кожне цивілізоване суспільство забезпечує особливе ставлення до тих, хто захищав його. Підкреслюю: суспільство”, - зазначив глава держави.

Президент зауважив, що держава - це лише один з інструментів, який має суспільство. Медіа – інший інструмент, бізнес – третій інструмент, вважає Зеленський.

На переконання Президента, за допомогою кожного з цих інструментів можна і потрібно виконати це національне завдання – на всіх рівнях забезпечити тверду повагу до ветеранської спільноти. “А отже, і впевненість кожного нашого захисника на фронті в тому, що його майбутнє – гарантовано спокійне, позитивне і з повагою”, - написав Зеленський.

Він також вважає, що має бути чітке бажання якнайбільшого числа медійників зробити темою позитив про ветеранів.

За словами очільника держави, ця тема може стати такою ж регулярною, емоційною і якісною, якими вже є висвітлення захисту нашої країни чи обговорення шляхів до повернення контролю над тимчасово окупованими територіями.

“Це має стати ще однією частиною нашого суспільного договору. І ще однією складовою захисту нашої держави”, - підсумував Президент.

Свої роздуми виданню Володимир Зеленський назвав “Україна ветеранів”.

У четвер, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День українського козацтва.

Оценка материала:

5.00 / 1
Президент називає повагу до ветеранів однією з основ моральної сили армії 5.00 5 1
Политика / Украина
15.10.2021 553
Еще материалы раздела «Украина»