НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Бизнес
Экономика
17.10.2021 689

Вітренко: У нас величезний потенціал для виробництва біогазу

Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.

Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Це робочі місця, це незалежність від імпорту газу. У нас величезний потенціал для вироблення біогазу, який може і має використовуватися, зокрема, для виробництва тепла", - сказав Вітренко.

Серед джерел для переробки на біогаз очільник Нафтогазу назвав відходи сільського господарства, деревообробної промисловості, сміття.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів поставив перед НАК "Нафтогаз України" та АТ "Укргазвидобування" завдання наростити видобуток газу й надав усі необхідні для цього інструменти.

АТ "Укргазвидобування" за січень-вересень 2021 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року скоротило видобуток газу на 4,8% - до 10,2 млрд куб. м.

Оценка материала:

5.00 / 1
Вітренко: У нас величезний потенціал для виробництва біогазу 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
17.10.2021 689
Еще материалы раздела «Экономика»