НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Бизнес
Экономика
17.10.2021 826

Україна має контракти на імпорт 4 мільйонів тонн вугілля

Україна має укладені контракти на імпорт 4 млн тонн вугілля, і Міністерство енергетики розраховує на підписання угод ще на 2 млн тонн.

Про це заявив заступник міністра енергетики Максим Немчинов в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ситуація дійсно не дуже проста. Але на сьогодні ми маємо контракти по імпорту вугілля на 4 млн тонн. Ми очікуємо контракти ще на 2 млн тонн до кінця опалювального сезону", - сказав Немчинов.

Він зауважив, що є ще власний видобуток вугілля. За словами заступника міністра, враховуючи наявність контрактів та можливості їх оплачувати, енергосистема України має працювати стабільно.

Також у Міненерго розраховують на атомну генерацію: цього опалювального сезону мають працювати 14 із 15 блоків АЕС.

Як повідомлялося, станом на 11 жовтня через відсутність палива не могли працювати 19 блоків теплоелектростанцій та теплоелектроцентралей загальною потужністю 6,9 ГВт.

За тиждень з 4 до 11 жовтня запаси вугілля на складах ТЕС зменшилися на 6,5%, до 667 тис. тонн. Відповідно до графіка накопичення палива, затвердженого Міненерго, це у 3,9 раза менше, ніж мало бути на 11 жовтня.

Оценка материала:

5.00 / 1
Україна має контракти на імпорт 4 мільйонів тонн вугілля 5.00 5 1
Бизнес / Экономика
17.10.2021 826
Еще материалы раздела «Экономика»