НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
18.10.2021 356

Коли включать опалення в Києві: названо умову

Опалення в Києві в житлових будинках включать після того, як середньодобова температура буде нижче +8 протягом трьох діб поспіль. Але мешканці багатоквартирних будинків вже можуть подавати заявки на підключення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Київську міську державну адміністрацію.

Як заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, початок подачі тепла в житлові будинки залежить від погоди. Треба щоб протягом трьох днів середньодобова температура була нижче +8.

"Буде неправильним, коли сьогодні ми включимо опалення, а завтра доведеться відкривати вікна і гріти повітря, а потім платити за це за рахунками за комуналку", - зазначив він.

У той же час у кожного будинку сьогодні є можливість підключитися до тепла вже зараз.

"Мешканці будинку більшістю повинні підтримати рішення підключення до тепла і направити копію протоколу теплопостачальній компанії - КП "Київтеплоенерго", ТОВ "Євро-Реконструкція", - додав він.

Оценка материала:

5.00 / 1
Коли включать опалення в Києві: названо умову 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
18.10.2021 356
Еще материалы раздела «Столица»