НОВОСТИ ДНЯ: Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 года  Кількість випадків COVID-19 у світі перевищила 268 мільйонів  Погода в Украине 9 декабря: осадки в виде снега и дождя  Новые квартиры в декабре заметно подорожают  Рішення вже ухвалено. Хто та коли отримає третю дозу COVID-вакцинивсе новости дня
Политика
Украина
18.10.2021 392

ЗМІ: заборгованість військовим перевищила 2 млрд грн

Заборгованість перед військовими до жовтня зросла до 2,1 млрд гривень.

Про це повідомляють Українські Новини в понеділок, 18 жовтня з посиланням на відповідь Міноборони.

"Станом на 1 жовтня Міністерство оборони не мало можливості профінансувати кошти на виплату одноразових додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовцям на загальну суму 2 106,4 млн гривень", - йдеться у відповіді.

Так, понад 1,8 млрд гривень не виплачено на грошову допомогу для оздоровлення, 247 млн - на винагороду за підписання першого контракту, 50 млн - на матеріальну допомогу.

Причиною заборгованості в Міноборони зазначили те, що в держбюджеті не врахували додаткових бюджетних асигнувань у 7,1 млрд гривень. Частину грошей відомство отримає завдяки перерозподілу доходів бюджету-2021, затверджених парламентом на початку жовтня (3,8 млрд грн).

Відзначається, що 11 і 12 жовтня було здійснено фінансування військових частин та установ ЗСУ для погашення вищевказаної заборгованості.

"Це фінансування дає можливість у повному обсязі погасити заборгованість військових частин за одноразовими додатковими видами грошового забезпечення", - сказано в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
ЗМІ: заборгованість військовим перевищила 2 млрд грн 5.00 5 1
Политика / Украина
18.10.2021 392
Еще материалы раздела «Украина»