НОВОСТИ ДНЯ: Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600  Дождь, мокрый снег и гололедица – синоптики дали прогноз на начало недели  У США продовжуються випробування українських танків Т-84У  Зимний дефицит: в каких продуктах искать витамин Dвсе новости дня
Политика
Мир
21.10.2021 396

Транзит газу: у Німеччині заявляють, що підтримують контакт з Києвом і Москвою

Німецька сторона підтримує постійний контакт з українською та російською у питані газопостачання.

630_360_1634736598-131_21.10.21

Про це заявила в середу журналістам речниця Міністерства економіки та енергетики ФРН Беате Барон, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Як вам відомо, ми призначили спеціального представника, Графа Вальдерзее, для вирішення питання російсько-українського транзиту газу. В цьому контексті відбувається безперервний обмін з Росією та з Україною», - зазначила Барон.

Говорячи про можливі строки звершення сертифікації російського газопроводу «Північний потік 2», речниця підкреслила, що ​​необхідно дотримуватись нормативних вимог.

«Це означає, що транспортування газу або торгівля газом на внутрішньому ринку можливі лише за умови дотримання всіх нормативних вимог та завершення процесу сертифікації у Федеральному агентстві з мереж», - пояснила вона.

Наразі процес сертифікації триває, на це передбачено законом 4 місяці. Федеральне агентство з мереж отримало документи 8 вересня, тобто це точка відліку. Паралельно Мінекономіки проводить свій аналізу безпеки постачання. Після цього проводитимуться консультації з Європейською Комісією.

Як повідомлялось, перша гілка трубопроводу вже заповнена так званим технічним газом у рамках тестування. Росія тисне на ЄС у питанні прискорення сертифікації, використовуючи поточну ситуацію на ринку газу в Європі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Транзит газу: у Німеччині заявляють, що підтримують контакт з Києвом і Москвою 5.00 5 1
Политика / Мир
21.10.2021 396
Еще материалы раздела «Мир»