НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Столица
22.10.2021 352

Для запуску тепла в усіх житлових будинках потрібен тиждень - КМДА

У Києві для повного запуску опалення в житлових будинках необхідно сім днів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час засідання Київради.

"Відносно житлового фонду, вже вийшло розпорядження КМДА про початок опалювального сезону з суботи, 23 жовтня. Всі технічні заходи з підготовки виконані, і з суботи почнемо запуск системи. Система теплопостачання Києва достатньо велика і потужна, тому на плановий запуск необхідно близько 7 днів. В кожному районі складений графік запуску будинків. Будемо інформувати всіх про перебіг подій", - наголосив він.

Пантелеєв нагадав, що опалювальний сезон у місті Києві розпочався ще з 1 жовтня. "Мова йде про заклади соціальної сфери: про школи, садочки, лікарні. Зараз ці об'єкти фактично підключені. Об'єкти підключаються за заявками головних лікарів або керівників таких установ, тому там, де є заявки, заклади підключаються", - розповів він.

Як повідомляв Укрінформ, у столиці планують розпочати масове підключення житлових будинків до тепла з 23 жовтня.

Відповідно до чинного законодавства, орган місцевої влади може прийняти рішення про початок опалювального сезону, коли середньодобова температура опуститься до +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб поспіль.

Оценка материала:

5.00 / 1
Для запуску тепла в усіх житлових будинках потрібен тиждень - КМДА 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Столица
22.10.2021 352
Еще материалы раздела «Столица»