НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хлібвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
22.10.2021 385

Актор серіалу «Місце під сонцем» Андрій Федінчик розповів, чому приймав антидепресанти

Ті люди, які перехворіли на covid-19, нерідко скаржаться на появу постковідної депресії. Актор Андрій Федінчик зіграв у гостросюжетній мелодрамі «Місце під сонцем», яка вийде 25 жовтня о 21:00 на каналі «Україна», та зізнався, як переніс коронавірус.

61718499915f6_andrij_fedinchik_misce_pid_soncem_foto1_22.10.21

Останнім часом дуже часто можна почути про те, як впливає коронавірус на емоційний стан людини. Зірка серіалу «Місце під сонцем» на каналі «Україна» відверто розповів, що йому довелося зробити.

«Я дуже важко переніс covid-19, який залишив неприємні наслідки. У мене виникли проблеми зі спиною й нічого не допомагало поліпшити стан. Ні масажі та басейни, ні розтяжки та інші оздоровчі процедури», – розповів актор серіалу «Місце під сонцем».

За словами Андрія Федінчика, йому навіть довелося звернутися в Центр лікування хребта. Але не було ніяких поліпшень. Тоді акторові призначили антидепресанти, тому що організм отримав такий стрес через хворобу, що затиснуло м'язи спини.

«Я вперше в житті став приймати антидепресанти, пропив курс і мене відпустило, – розповів актор. – Це дієвий спосіб, який я на собі відчув, але не можу його всім рекомендувати. Хоча я не знайшов інший спосіб, щоб позбутися наслідків коронавірусу».

Дивіться з 25 жовтня о 21:00 серіал «Місце під сонцем» на каналі «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Актор серіалу «Місце під сонцем» Андрій Федінчик розповів, чому приймав антидепресанти 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
22.10.2021 385
Еще материалы раздела «Афиша»