НОВОСТИ ДНЯ: Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголювсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
23.10.2021 456

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Віталіна Біблів розповіла, ким підпрацьовувала у юні роки

Акторка, зірка серіалу «Люся Інтерн» Віталіна Біблів розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, як розпочала свою акторську кар’єру.

6172a78001e13_vitalina_bibliv_1_23.10.21

Віталіна Біблів зізналася, що у юні роки вона крутилася, як могла.

«У поролонових костомах на Майдані стрибали в новорічні свята. Для того, щоб жити в Києві, потрібно було постійно працювати. Флаєра в метро роздавали, таке було. Да пробачать мені, раніше було сигарети міняли на якісь запальнички. Робила бутерброди, роздавала обіди. Працювала в дитячих будинках творчості. Була культурним організатором у технікумі електронних приборов. Тож я бачила багато», - поділилася із журналістами каналу «Україна» акторка.

Про її почуття гумору складають легенди, адже вона з дитинства мріяла стати клоуном.

«Я, напевно, була особлива дівчинка ще дитинства. Тому що всі хотіли бути пожежниками, вчителями, лікарями. Я не знаю, як виникло у мене бажання стати клоуном. Я із дитинства любила все таке яскраве, веселе. Коли запитали, я сказала – клоун. Хоча до цього я в цирку не була», - поділилася Біблів на каналі «Україна».

Зніматись акторка почала ще на першому курсі. От тільки до ролей зі словами їй довелося пройти довгий шлях. І вона добре пам’ятає, як це сталося із нею вперше.

«В одному фільмі я зіграла одразу 3 чи 4 ролі. Прибиральницю, постраждалу, труп, медсестру, яка говорить. Я думала, в мене щелепа вилетить, я так хвилювалася. Це була перша роль зі словами. Я казала: «До побачення», - розповіла Біблів на каналі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Віталіна Біблів розповіла, ким підпрацьовувала у юні роки 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
23.10.2021 456
Еще материалы раздела «Афиша»