НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Афиша
23.10.2021 425

Ексклюзив «Зiркового шляху»: Аніта Луценко зізналася, що її попросили ходити на роботу у білизні

Фітнес-тренерка Аніта Луценко розповіла журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, що одного разу її керівник звернувся до неї із делікатним проханням.

601be28812b66_polyakova_3_23.10.21

Фітнес-тренерка Аніта Луценко не любителька бюстгальтерів. Перший раз вдягнула його аж у 17 років, бо її змусило це зробити керівництво елітного фітнес-клубу, де займалися депутати, актори, співаки. Луценко там працювала тренеркою групових програм.

«У мене немає грудей. Завжди у мене 1-2 розмір, який не потребує ніякої підтримки. І я ходила в маєчках. І в якийсь момент мене викликали до керівництва. І кажуть: «Аніта, ми б хотіли, щоб ти носила бюстгальтер». Я кажу: «Що? Навіщо? У чому проблема?». «Це виглядає недобре для клієнтів», - відповіли мені. І я зрозуміла, що це має естетичний момент, просто, щоб нічого не стирчало. Ось тоді відбувся мій перший бюстгальтер», - поділилася із журналістами каналу «Україна» Луценко.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Оценка материала:

5.00 / 1
Ексклюзив «Зiркового шляху»: Аніта Луценко зізналася, що її попросили ходити на роботу у білизні 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Афиша
23.10.2021 425
Еще материалы раздела «Афиша»